ZAPISZ SIĘ

20% RABATU NA WYBRANE
ZABIEGI BEAUTY

DO KOŃCA PROMOCJI

ZABIEGI NA TWARZ

MEZOTERAPIA MIKROIGŁOWA DERMAPEN + AMPUŁKA - TWARZ, SZYJA, DEKOLT

Odmładzanie twarzy, redukcja blizn

450 zł
360 zł
Mezoterapia mikroigłowa to niechirurgiczna metoda rewitalizacji skóry przy jednoczesnej stymulacji jej naturalnych zdolności regeneracyjnych. Unikalna technologia stosowana w trakcie zabiegu dostarcza skoncentrowane składniki odżywcze z ominięciem bariery naskórka. Mikronakłucia wykonane za pomocą sterylnych, jednorazowych igieł powodują powstanie kilku tysięcy mikrokanalików. Przez krótki czas pozostają one otwarte, tym samym dając możliwość głębokiego wprowadzenia wybranego preparatu. Perforacja naskórka odbywa się w sposób ściśle kontrolowany - zarówno jej częstotliwość, jak i głębokość wnikania są regulowane zależnie od odczuć Klienta. Minimalne mikrourazy powstające przy zabiegu dodatkowo stymulują receptory skóry do intensywnych procesów naprawczych.
ZAREZERWUJ TERMINCZYTAJ WIĘCEJ

AQUAPURE

Młodsza i rozświetlona skóra twarzy

200 zł
160 zł
Aquapure – to zabieg polegający na usuwaniu martwych komórek naskórka oraz różnego rodzaju zanieczyszczeń z powierzchni skóry z równoczesną aplikacją specjalistycznych substancji aktywnych dobranych do problemu skóry o działaniu oczyszczającym, nawilżającym i odmładzającym. Zabieg składa się z kilku etapów. Pierwszy z nich to oczyszczenie skóry pacjenta przy pomocy substancji złuszczających. Następnie na oczyszczoną skórę nanoszone są unikalne substancje aktywne, zawierające przeciwutleniacze, składniki, przeciwzapalne i nawilżające. Kolejnym etapem jest masaż końcówkami zabiegowymi, co relaksuje i poprawia ukrwienie, widocznie wygładzając skórę, niwelując zmarszczki i zmęczony wygląd. Na tym etapie wykorzystujemy technikę elektroporacji z możliwością aplikowania wybranego serum, które dodatkowo odżywia skórę i sprzyja regeneracji. Zabieg wykańczamy maską.
ZAREZERWUJ TERMINCZYTAJ WIĘCEJ

PRX T33 - TWARZ, SZYJA, DEKOLT

Usuwanie zmarszczek, leczenie przebarwień, redukcja blizn

550 zł
440 zł
PRX-T to zabieg silnej stymulacji skóry twarzy i ciała bez użycia igieł.
Jest to oryginalna formuła połączenia TCA kwasu tróchlorooctowego i wody utlenionej.
Zabieg jest szybki, bezbolesny i nie pozostawia śladów.
PRX-T wspomaga inne zabiegi medycyny estetycznej, jak mezoterapia, nici, radiofrekwencja, osocze bogatopłytkowe, lasery z którymi może być z powodzeniem łączony w jednej sesj zabiegowej.
Bardzo ważne jest to że zabieg PRX jest zabiegiem, który można wykonywać o każdej porze roku, ponieważ kwas TCA ani inne składniki nie są fotouczulające.
Zabieg PRX nie wyłącza pacjenta z codziennych aktywności.
ZAREZERWUJ TERMINCZYTAJ WIĘCEJ

ZABIEGI NA CIAŁO

ICOONE BASE - 20 MINUTOWY ZABIEG NA CAŁE CIAŁO

Redukcja cellulitu, ujędrnienie skóry, podniesienie pośladków

180 zł
145 zł
Dzięki zabiegom Icoone skutecznie walczymy z cellulitem. Stosując zabiegi systematycznie uzyskujemy wyraźne wymodelowanie sylwetki. Zabiegi pozwalają na zwalczenie głęboko zlokalizowanych złogów tłuszczu a także na pobudzenie do pracy fibroblastów komórek produkujących kolagen i elastynę.
Zabiegi Icoone w błyskawicznym czasie powodują:
- wyszczuplenie
- ujędrnienie
- podniesienie pośladków
- redukcję cellulitu
- poprawę kolorytu skóry

ZAREZERWUJ TERMINCZYTAJ WIĘCEJ

KRIOLIPOLIZA COOLTECH

Redukcja tkanki tłuszczowej

550 zł
440 zł
Już po pierwszym zabiegu możemy zaobserwować znaczną różnicę, redukcja tkanki tłuszczowej z obszaru zabiegowego wynosi do 25- 40%.

Pierwsza nieinwazyjna i bezpieczna dla skóry metoda redukcji tkanki tłuszczowej. Zabieg kriolipolizy stworzony jest do usuwania zgromadzonego tłuszczu w wybranym miejscu, który w procesie metabolizmu usuwany jest z organizmu. Efekty po zabiegu widoczne są od razu, badania kliniczne wykazały redukcję tkanki tłuszczowej w miejscu przyłożenia głowicy na poziomie 25 -35%. Cieszymy się z 90% zadowolenia osób korzystających z kriolipolizy.

Zabieg polega na zamrażaniu komórek tłuszczowych w temp.-8 stopni, jest bezbolesny nie wymaga rekonwalescencji a dzięki zastosowaniu odpowiednich membran przeciw odmrożeniowych na ciele nie pozostają żadne ślady.
ZAREZERWUJ TERMINCZYTAJ WIĘCEJ

EXILIS ELITE NA 1 OBSZAR

Modelowanie sylwetki

250 zł
200 zł
EXILIS ELITE– to niezwykle skuteczne i bezpieczne zabiegi umożliwjające dość szybko wymodelować sylwetkę, pozbyć się nadmiaru tkanki tłuszczowej, zredukować cellulit czy rozstępy ale również pozbyć się nadmiaru skóry po odchudzaniu oraz liposukcji. Wyjątkowe efekty są możliwe gdyż Elixis Elite łączy w sobie dwa typy energii: High Frequency oraz Ultradźwięki.

KORZYŚCI
- wyszczuplenie sylwetki
- poprawa konturu ciała
- redukcja tkanki tłuszczowej
- modelowanie wybranych partii ciała
- ujędrnianie skóry
- redukcja rozstępów
- redukcja cellulitu
- zwiększenie elastyczności i gęstości skóry
ZAREZERWUJ TERMINCZYTAJ WIĘCEJ

ZAPISZ SIĘ DO 14.06.2021, BY SKORZYSTAĆ Z PROMOCJI

POPRZEZ FORMULARZ

LUB TRADYCYJNIE

Adres

Mińsk Mazowiecki, 
ul. Kościuszki 2 lok. 3
05-300 Mińsk Mazowiecki

Godziny pracy

Poniedziałek - Piątek: 
10:00-18:00

Telefon

501 234 495

UMÓW SIĘ NA PIERWSZE KONSULTACJE

Pierwsze konsultacje są bezpłatne.
ZAPISZ SIĘ
apartmentenvelopephoneclockmenu