Body Wrapping My[B]CODE

Body wrapping to jeden z ciekawszych zabiegów w klinikach kosmetologicznych. Specjaliści z przede wszystkim kosmetolodzy twierdzą, że przynosi niemałe efekty i korzystnie wpływa na modelowanie sylwetki, skutecznie nawilża, redukuje cellulit, poprawia elastyczność skóry, czyli krótko mówiąc zatrzymuje procesy starzenia.

W ProNature Clinic do zabiegu Body wrappingu wykorzystujemy profesjonalną linię kosmetyków My(B)Code Hiszpańskiej marki S+summecosmetics.

My[B]CODE to rewolucyjna nowa koncepcja stworzona specjalnie z myślą o zapobieganiu problemom ciała takim jak brak jędrności, cellulit, nadmierna objętość, rozstępy, nieprawidłowe krążenie itp. Zabieg jest indywidualnie dostosowywany, dzięki zastosowaniu unikalnego preparatu w zależności od potrzeb różnych części ciała.

My[B]CODE to profesjonalne laboratorium stosowania specjalistycznych procedur zabiegowych na ciało. Laboratorium zawiera pięć skoncentrowanych preparatów w postaci serum, każda formuła zawiera wysoce skuteczne substancje zaprojektowane do tworzenia i personalizacji najbardziej odpowiednich produktów do pielęgnacji ciała. Preparaty o których mowa drenują skórę i usuwają toksyny, spalają tkankę tłuszczową i zmniejszają objętość, zmiękczają i eliminują komórki tłuszczowe, modelują sylwetkę, poprawiają i regenerują tkanki, a także działają silnie antycellulitowo.

Przebieg zabiegu

Zabieg polega on na owinięciu konkretnych części ciała w folię (spożywczą) lub bandaż elastyczny po uprzednim nałożeniu na skórę odpowiednich preparatów. Stosowane substancje czynne oraz części ciała na jakich wykonujemy zabieg sprawiają, że zabiegi body wrappingu są od siebie różne. Tak więc nie tylko samo zawijanie jest ważne ale przede wszystkim zastosowane preparaty, które się do tego celu wykorzystuje.

Zabieg Body wrappingu wpływa nie tylko na wygląd skóry, ale również pomaga organizmowi w pozbyciu się szkodliwych toksyn i nadmiaru wody. Folia lub bandaże mają za zadanie niejako zmusić skórę do przyjęcia i wchłonięcia substancji aktywnych, a także podtrzymać naturalne ciepło skóry, dzięki czemu wszelkie produkty kosmetyczne mają szansę wchłonąć się szybciej i głębiej w warstwy naskórka.

W zależności od potrzeb naszej skóry zabieg dzielimy na:

 • body wrapping na cellulit,
 • body wrapping wyszczuplający,
 • body wrapping na opuchliznę,
 • body wrapping na pozbycie się z organizmu toksyn,
 • body wrapping wygładzający skórę,

Body wrapping – dla kogo?

Body wrapping jest skierowany do osób, które oczekują natychmiastowego rezultatu. W body wrapping efekty są widoczne od razu, jednak by utrzymywały się na dłużej, najważniejsza jest regularność. Wtedy efekty utrzymują się przez kilka miesięcy. 

Body wrapping przeciwwskazania:

 • ciąża i okres karmienia – jest to szczególny czas, w którym nacisk na skórę w postaci folii nie jest dobrym rozwiązaniem,
 • nadciśnienie – body wrapping podnosi ciśnienie krwi, zatem w tym przypadku nie jest ono potrzebne,
 • choroby serca – z tego samego powodu, co przy nadciśnieniu,
 • choroby nerek – body wrapping usprawnia pozbywanie się toksyn z organizmu, co dzieje się również z udziałem nerek. Body wrapping będzie dla nich dodatkowym obciążeniem.
 • infekcje przebiegające z gorączką, czyli stan zapalny w organizmie,
 • żylaki – ich ucisk pod folią, może spowodować powikłania,
 • przebyte niedawno operacje – każda ingerencja, nawet nieinwazyjna musi być skonsultowana z lekarzem.
 • choroby bakteryjne, wirusowe, grzybicze skóry.

CENNIK:

Ilośc zabiegów/ dowolna partia ciałaCena
1 zabieg250 zł
5 zabiegów 1060 zł
10 zabiegów2000 zł