CZY ZABIEGI MEDYCYNY ESTETYCZNEJ SĄ BEZPIECZNE I CO ZROBIĆ, ABY TAKIE BYŁY?

Warto to podkreślić: medycyna estetyczna to tak samo poważna gałąź medycyny jak inne. Odmładzanie i naprawianie niedoskonałości opiera się głównie na stymulowaniu naturalnych procesów i wpływa znacząco na jakość życia pacjenta. Natychmiastowa poprawa wyglądu jest częścią globalnej regeneracji organizmu. O czym warto wiedzieć, żeby czuć się bezpiecznie podczas kuracji estetycznych i mieć pewność, że trafiło się w zaufane ręce?

Nie chodzi w niej tylko o powiększanie ust. Nowoczesna medycyna estetyczna to dużo więcej niż tylko lepszy wygląd. Ta dziedzina dba o całościową kondycję i dobre samopoczucie pacjenta, traktuje go holistycznie. Dlatego idąc na zabieg wyszczuplający dostaniemy instrukcje dotyczące właściwej diety i aktywności fizycznej a po terapii poprawiającej jędrność skóry zostaniemy poinformowani o tym jak prawidłowo ją pielęgnować. Wszystko jest ze sobą połączone. Takie podejście to nowy kierunek medycyny estetycznej i regeneracyjnej – bazując na badaniach i wynikach testów specjaliści z tej dziedziny zaczynają łączyć różne rodzaje terapii i metody. Dotyczy to również samych urządzeń medycyny estetycznej, które wykorzystują coraz częściej zjawisko synergii i oferują kilka technologii w jednym zabiegu. Efekty są spektakularne i dużo trwalsze. Warto więc wybierać te kliniki i gabinety, które już podążają za tym trendem.

SPECJALISTA TO PODSTAWA

ZABIEGI W NASZEJ KLINICE WYKONUJE:

TOMASZ MANKIEWICZ – DYPLOMOWANY LEKARZ MEDYCYNY ESTETYCZNEJ

Absolwent Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego, lekarz, ekspert medycyny estetycznej w zakresie remodelingu rysów twarzy, mezoterapii, technice mezobotoxu, wykorzystania toksyny botulinowej, kwasu hialuronowego oraz lipolizy twarzy. Członek Polskiego Towarzystwa Lekarzy Medycyny Estetycznej „POLME”.

Własną praktykę lekarską prowadzi od 1995 roku. Doświadczenie zdobywał m.in.: na warszawskim Uniwersytecie Medycznym, w Akademii Rzeźbienia Twarzy, Europejskim Centrum Szkoleniowym Anti-Aging oraz Klinice Estederm.

Posiada liczne certyfikaty potwierdzające umiejętności, w tym certyfikat klasy master z zakresu planowania i wykonywania zaawansowanych zabiegów przy zastosowaniu wypełniaczy, mezoterapii, mezobotoxu, toksyny botulinowej, jak również fosfatydocholiny. Oprócz wykonywania zabiegów z zakresu medycyny estetycznej prowadzi również szkolenia i wykłady. Jest autorem licznych artykułów, udziela również porad eksperckich w prasie.

Prywatnie jest zapalonym narciarzem i miłośnikiem żeglarstwa.

Konsultacja lekarska (bez zabiegu) 250 zł