Mezoterapia mikroigłowa

Mezoterapia Mikroigłowa to jeden z najpopularniejszych i najskuteczniejszych zabiegów odmładzających i leczących różne problemy skóry 

Pełne odżywienie dla Twojej skóry

Masz poczucie, że Twoja skóra jest przesuszona? Obserwujesz u siebie zmarszczki? Twarz nie jest już tak gładka jak kiedyś? Masz rozszerzone pory i przebarwienia?

Skóra z wiekiem traci elastyczność, jędrność i blask. To pewnie wiesz. Jednak skoro tu wciąż jesteś – pewnie zastanawiasz się: “Czy można coś z tym zrobić?” A skoro nad tym się zastanawiasz, to znaczy, że chciałabyś coś z tym zrobić, prawda?

Dlaczego kremy nawilżające to za mało?

Niestety nasza skóra jest skonstruowana w taki sposób, że jej warstwy zapobiegają dostawaniu się do środka różnych substancji. Ma to za zadanie chronić nas przed unoszącymi się w powietrzu cząsteczkami, niezbyt chcianymi w środku naszego ciała. Matka natura to wszystko sobie dobrze przemyślała, dlatego kremy działają powierzchownie, jedynie nawilżając skórę. A bardzo dużo dobroci w nich zawartych nie są w stanie wejść w jej głąb, ponieważ są blokowane przez naturalny system obronny skóry.

A teraz wyobraź sobie, że w głąb Twojej skóry dostają się same substancje działające na jej korzyść, dodające jej ogromnej dawki wartości odżywczych i pobudzające ją do tego, by sama się odbudowywała?

Bomba składników odżywczych prosto w miejsce, gdzie najlepiej się wchłonie

Mezoterapia mikroigłowa zapewnia aż 90% wchłanialności podanego produktu. A produkt dobierzesz wprost na Twoje kłopoty ze skórą. Z pomocą kosmetologa, lub samodzielnie.

Pluryal Mesoline

Produkty Pluryal to innowacyjne i unikalne biostymulatory, oparte na wysoko oczyszczonych polinuleotydach (technologia HPN) w hybrydowym połączeniu z kwasem hialuronowym (HA) oraz mannitolem. Biostymulatory Pluryal są sterylnymi, gotowymi do użycia i wstrzykiwań, wysoko standaryzowanymi wyrobami medycznymi, zarezerwowanymi do użytku wyłącznie przez personel upoważniony zgodnie z lokalnymi przepisami (CE 0373)*

Kwas Mesoestetic Glycolic E+F

Mesoestetic Glycolic E+F Ampoules to produkt dermokosmetyczny w formie ampułek jednorazowego użytku, przeznaczony do pielęgnacji skóry z niedoskonałościami, trądzikiem oraz ze skłonnością do zanieczyszczeń. Produkt ten zawiera połączenie kwasów owocowych, witaminy E i F, które skutecznie działają na poziomie komórkowym, oczyszczając skórę i redukując zaskórniki.

Wskazania do stosowania obejmują skórę z trądzikiem, niedoskonałościami, zanieczyszczeniami oraz ze skłonnościami do powstawania zaskórników. Może być stosowany również w celu poprawy ogólnej kondycji skóry oraz jej nawilżenia.

PRX T-33

Zabieg ten można wykonywać cały rok, niezależnie od sezonu. Co więcej, jest całkowicie nieinwazyjny – jeśli masz obawy przed stosowaniem igieł, ten zabieg będzie idealny na start profesjonalnej pielęgnacji skóry pod okiem doświadczonego kosmetologa. Zabieg PRX T33 to doskonała biorewitalizacja skóry z problemem wiotczenia i braku zdrowego napięcia. 

Polecany, jeśli chcesz dostarczyć swojej skórze bomby substancji odżywczych i dodatkowo pozbyć się starej warstwy naskórka z pomocą nowego, będącego na szczycie na rynku kosmetologii preparatem PRX T-33.

Korzyści

 • pozwala na uzyskanie efektu liftingu (przy wykorzystaniu kwasu hialuronowego);
 • poprawia jędrność i elastyczność skóry;
 • modeluje kontury twarzy;
 • redukuje zmarszczki mimiczne i statyczne;
 • stymuluje produkcję kolagenu i elastyny;
 • ogranicza wydzielania sebum;
 • rozświetla skórę;
 • redukuje cellulit;

Częstotliwość

Najlepsze rezultaty widoczne są po zastosowaniu serii 4-6 zabiegów, które powtarza się w odstępach 2-4 tygodni.

Przeciwwskazania

 • ciąża i okres laktacji,
 • widoczne stany zapalne skóry,
 •  infekcje grzybicze, bakteryjne oraz wirusowe skóry,
 • alergie na składniki aplikowanego preparatu,
 • terapia pochodnymi witaminy A (do 6 miesięcy po zakończeniu leczenia),
 • zmniejszenie krzepliwości krwi oraz przyjmowanie leków zmniejszających krzepliwość krwi,
 • zabiegi chirurgiczne wykonane w obrębie miejsca mezoterapii (do 3 miesięcy po ingerencji chirurgicznej),
 • skłonność do powstawania bliznowców,
 • choroby nowotworowe,
 • choroby autoimmunologiczne (np. łuszczyca, SM, bielactwo),
 • depilacja (do 1 miesiąca po), golenie (do 24 h po) miejsca poddanego mezoterapii,
 • przeziębienie,
 • hemofilia.
 • aktywne choroby wirusowe, bakteryjne i grzybicze (np. opryszczka). 

Skutki uboczne

Zabieg nie powoduje żadnych trwałych skutków ubocznych. Do przejściowych niedogodności zaliczyć można zaczerwienienie i obrzęk skóry, który mija najpóźniej w 3 dobie po zabiegu. Ostrożność zachować trzeba jednak w związku z aplikowanymi do skóry koktajlami – warto mieć na uwadze, że ich składniki mogą uczulać. Mezoterapia mikroigłowa może także powodować delikatne podrażnienia, stany zapalne, opuchnięcia i siniaki. Są to jednak niegroźne skutki uboczne i powinny zniknąć po kilku dniach od wykonanego zabiegu.

Cennik:

Mezoterapia mikroigłowa+ Pluryal Mesoline

OKOLICA1zabieg3 zabiegi
Twarz440 zł1200 zł
Twarz+ Szyja480 zł1320 zł
Twarz+ Szyja+ Dekolt520 zł1430 zł

Mezoterapia mikroigłowa + Kwas Mesoestetic

OKOLICA1 zabieg


3 zabiegi


Twarz440 zł1210 zł
Twarz+ Szyja530 zł1460 zł
Twarz+ Szyja+ Dekolt600 zł1660 zł

Mezoterapia mikroigłowa + PRX 33T

OKOLICA1 zabieg


3 zabiegi

Twarz490 zł1350 zł
Twarz+ Szyja570 zł1570 zł
Twarz+ Szyja+ Dekolt710 zł1960 zł

MASKA POZABIEGOWA- 20 zł

Znieczulenie do Mezoterapii mikroigłowej

OKOLICA1 zabieg
Twarz55 zł
Twarz+ Szyja70 zł
Twarz+ Szyja+ Dekolt90 zł