Ferulac Peel

MOJE PIĘKNO NALEŻY DO MNIE

Ferulac Peel jest profesjonalnym peelingiem chemicznym, który powoduje odmłodzenie skóry dzięki specjalnym  aktywnym składnikom zawartym w nowej generacji liposomach.

Idealny zabieg przeciwstarzeniowy, redukujący przebarwienia posłoneczne.  

Nawet szarej, zmęczonej twarzy można w prosty i szybki sposób dodać rozświetlenia i młodzieńczego wyglądu. Zabieg Ferulac z witaminą C przywraca skórze równowagę, rozjaśnia i rozświetla ją, redukuje drobne niedoskonałości oraz zmniejsza zmarszczki.

OPIS ZABIEGU

Zabieg łączy właściwości antyoksydacyjne kwasu ferulowego z witaminą C. Jest to peeling całoroczny, przeznaczony dla wszystkich rodzajów skóry dotkniętych fotostarzeniem. Preparaty wykorzystane zabiegu Ferulac są wykonane w technologii nanosomowej: wnikają głęboko w skórę, wolno się uwalniają, a ich działanie jest przedłużone, co jest bardzo istotne w przypadku szybko utleniających się antyoksydantów. Zabieg nie powoduje widocznej eksfoliacji, za to daje natychmiastowy efekt wygładzenia i rozjaśnienia skóry.

Można w tym samym dniu wykonać makijaż, idealnie sprawdzi się przed wielkim wyjściem.

 

ZASTOSOWANIE W PEELINGACH TECHNOLOGII, W KTÓREJ SUBSTANCJA AKTYWNA ZNAJDUJE SIĘ W LIPOSOMACH POWODUJE

Zwiększenie transportu substancji aktywnych w najbardziej selektywny sposób, ochronę zawartych w nich substancji aktywnych, zapewnia większą stabilność, stopniowe i długotrwałe wydzielanie substancji aktywnych.

Dzięki zdolności stopniowego uwalniania substancji aktywnych i skutecznego ich wchłaniania wystarczy niewielka ilość preparatu, co znacznie redukuje ryzyko pojawienia się szkodliwych skutków ubocznych dodatkowo fosfolipidy, z których zbudowane są liposomy zawierają lipidy fizjologiczne, które regenerują skórę i przywracają jej funkcje ochronne.

Wskazania do zabiegu:

  • Przebarwienia posłoneczne/hormonalne
  • Wiotkość skóry
  • Nadmierne przesuszanie się skóry

Przeciwwskazania do zabiegu:

  • Alergie skórne na składniki zawarte w peelingu
  • Aktywna opryszczka lub inne zakażenia skóry
  • Ciąża oraz okres karmienia
  • Choroby autoimmunologiczne
  • Choroby nowotworowe

EFEKTY

Wyraźnie widoczne zmniejszenie przebarwień typu melasma,  przebarwień pozapalnych, plam posłonecznych, oraz wyrównanie kolorytu skóry, redukcja zmarszczek, wygładzenie skóry, zmniejszenie porów.

Peeling Ferulac Peel świetny w leczeniu trądziku pospolitego oraz blizn potrądzikowych.

Zabieg ten powoduje również duże efekty nawilżające: zwiększa liczbę ceramidów, poprawia funkcjonowanie bariery skórnej. Stymuluje produkcję nowych komórek. Dodaje skórze blasku.

Tuż po zabiegu skóra staję się gładka, pojawia się równomierny koloryt, oraz redukcja nierówności. Można uzyskać znaczną redukcję przebarwień (piegi, przebarwienia posłoneczne, melasma) już po pierwszym zabiegu.

CZĘSTOTLIWOŚĆ

Dla uzyskania optymalnych rezultatów kurację należy przeprowadzać co 7 – 14 dni co najmniej 3-6 razy.

FILM

CENNIK

OKOLICA1 zabieg
Twarz220 zł
Twarz+ Szyja275 zł
Twarz+ Szyja+ Dekolt330 zł