Icoone/Masaż Podciśnieniowy

Ewolucja medycyny estetycznej jest niezwykle szybka, dzięki temu zmiany w kierunku zabiegów nieinwazyjnych są nieprawdopodobne. Aktualnie możemy dokonać wielu naturalnych korekt ciała bez ryzyka wystąpienia efektów ubocznych.

Piękne, smukłe, szczupłe nogi bez cellulitu – MARZENIE???

NIE, to tylko kwestia TWOJEJ decyzji

i naszej pracy.

OPIS ZABIEGU

Icoone jest najnowszą generacją masażu podciśnieniowego. Pozwala on na precyzyjną pracę na tkance łącznej. Icoon wykorzystuje opatentowaną technologię Roboderm, która polega na pracy specjalnych zmechanizowanych głowic masujących z rolkami posiadającymi liczne mikrootwory, które tworzą tzw. MultiMikrostymulacje. Zastosowanie tej technologii powoduje, że zabieg jest bardzo precyzyjny poprzez dogłębne działanie na każdy milimetr skóry nie powodując jej rozciągania czy urazów. Skóra otrzymuje aż 1180 bodźców stymulujących na dm3 podczas każdego płynnego ruchu głowicy.

Jest to jedyne urządzenie medyczne na świecie, które oferuje zabiegi dla wszystkich pacjentów bez względu na rodzaj skóry oraz wiek. Jest to ogromna innowacja w przeciwieństwie do innych urządzeń dostępnych na rynku, których praca oparta jest na zasadzie masażu podciśnieniowego.

Każdy zabieg rozpoczyna się 20-minutowym programem bazowym na całe ciało z odpowiednio dobranym programem terapeutycznym z uwzględnieniem indywidualnych potrzeb pacjenta, stanu i kondycji jego skóry oraz rodzaju cellulitu (zastój wody, cellulit włóknisty, tłuszczowy, skóra naczyniowa, delikatna, luźna). Następnie stosujemy 10 minutowe programy lokalne, które ukierunkowane są na konkretny problem terapeutyczny pacjenta i konkretna strefę zabiegową (brzuch, plecy, wewnętrzna strona ud, zewnętrzna strona ud, dekolt, biust, twarz, (redukcja złogów tłuszczowych, ujędrnianie skóry, redukcja cellulitu i wiele innych). 

PRZYKŁADOWE PROGRAMY

Silk- cellulit włóknisty

Cellfat- tkanka tłuszczowa, cellulit tłuszczowy

Bioyoung- działanie ujędrniające

Silhouette- modelowanie sylwetki

Elasto- ujędrnienie biustu

Programy kosmetyczne

Przeznaczone są do redukcji cellulitu, modelowania sylwetki, redukcji głęboko zlokalizowanych złogów tłuszczu, ujędrniania, stymulacji fibroblastów do syntezy elastyny i  kolagenu. Do dyspozycji terapeuty przeznaczone jest wiele programów w zależności od rodzaju cellulitu, skóry pacjenta, problemów naczyniowych i celu terapeutycznego. Programy na twarz działają liftingująco, poprawiają owal twarzy, redukują złogi tłuszczu na podbródku, redukują zmarszczki, stymulują fibroblasty do syntezy elastyny i kolagenu. Poprawiają kontur ust, ujędrniają skórę, poprawiają koloryt.

Programy medyczne

Programy MED zostały specjalnie opracowane, by usprawnić funkcjonowanie układu krwionośnego, limfatycznego i mięśniowego. Znajdziemy wśród nich terapie dla pacjentów po liposukcji, z bliznami pourazowymi oraz po zabiegach chirurgicznych (w tym także po mastektomii). Wyróżniamy także terapie na stare blizny, dla kobiet świeżo po porodzie i usprawniające działanie układu trawiennego. Druga grupę stanowią programy przygotowane do pracy w obrębie mięśni i ścięgien, a w nich: likwidujące bóle mięśniowe (zarówno nagłe jak i długo występujące), programy na przykurcze, przygotowujące sportowców do zawodów, relaksujące po wysiłku fizycznym, likwidujące stany zapalne ścięgien a także stosowane przy złamaniach, skręceniach oraz zwichnięciach. Do wyboru posiadamy aż 16 programów medycznych.

DLA KOGO

Zabiegi Masażu Podciśnieniowego skierowane są do wszystkich kobiet i mężczyzn w każdym wieku , pragnących znaleźć szybki, skuteczny i nieinwazyjny sposób na rozwiązanie wielu problemów estetycznych bez ryzyka wystąpienia skutków ubocznych, niezależnie od rodzaju i kondycji skóry.

Zabiegi te są idealnym rozwiązaniem dla osób: walczących z cellulitem i nadwagą

które bezskutecznie walczą z głęboko zlokalizowanym tłuszczem trudnym do likwidacji przy pomocy diety i ćwiczeń fizycznych

-po zabiegu liposukcji

-mających problem z luźną skórą

-dla kobiet po porodach, które chcą wrócić do sylwetki z przed ciąży.

KORZYŚCI

Dzięki zabiegom masażu podciśnieniowego skutecznie walczymy z cellulitem. Stosując zabiegi systematycznie uzyskujemy wyraźne wymodelowanie sylwetki. Zabiegi pozwalają na zwalczenie głęboko zlokalizowanych złogów tłuszczu a także na pobudzenie do pracy fibroblastów komórek produkujących kolagen i elastynę.

Zabiegi powodują:

-wyszczuplenie

-ujędrnienie

-podniesienie pośladków

-redukcje cellulitu

-poprawa kolorytu skóry

PRZECIWWSKAZANIA

Choroba nowotworowa w trakcie leczenia i do 5 lat po zakończeniu terapi
Ostre choroby wątroby i nerek
Rozrusznik serca
Tętniaki
Nadciśnienie
Miażdżyca
Ciąża do 3 miesiąca
Stany zapalne
Choroby infekcyjne
Zakrzepica
Przeziębienie lub gorączka w dniu zabiegu

TRWAŁA REDUKCJA TKANKI TŁUSZCZOWEJ, EFEKTY WIDOCZNE JUŻ PO PIERWSZYCH ZABIEGACH

WSKAZANIA

Częstotliwość

Jeżeli chcesz osiągnąć spektakularne efekty ważne jest przejście całego cyklu zabiegowego ( od 10 do 15 zabiegów) najlepiej 3 razy w tygodniu. Po zakończeniu pełnego cyklu zabiegowego zalecamy wykonanie jednego zabiegu w miesiącu w celu utrzymania uzyskanego efektu.

Zalecenia

Bardzo istotną i jakże ważną czynnością w okresie wykonywania zabiegów jest spożywanie wody. Zalecamy picie co najmniej 1,5 litra płynów dziennie.

Dlaczego?

Dlatego, że zwiększone spożywanie wody bardzo skutecznie i pozytywnie wpływa na usuwanie z organizmu szkodliwych produktów przemiany materii czyli toksyn, złogów tłuszczowych oraz skutecznie zmniejsza apetyt.

ZABIEGI UZUPEŁNIAJĄCE

  • Kriolipoliza
  • Fala uderzeniowa
  • Tr-Theraphy
  • Exilis Elite

FILM

CENNIK

OKOLICA1 zabieg


5 zabiegów
10 zabiegów
15 zabiegów
” Base” podstawowy 20 minutowy zabieg na całe ciało200 zł850 zł1480 zł1920 zł
” Base”+ wybrany 1 obszar ciała np. brzuch/pośladki/uda przód lub tył250 zł1060 zł1850 zł2400 zł
” Base” + wybrane 2 obszary ciała np. brzuch i pośladki/ uda tył i przód290 zł1230 zł2150 zł2780 zł
” Base” + wybrane 3 obszary ciała np. brzuch, uda przód lub tył i pośladki330 zł1400 zł2440 zł3170 zł
” Base” + wybrane 4 obszary ciała brzuch, uda przód lub tył, pośladki i boczki380 zł1620 zł2810 zł3650 zł