Infuzja tlenowa- Intraceuticals

CO ROBIĆ, BY MIEĆ PIĘKNE DŁONIE

Nasze dłonie pozwalają nam wyrazić siebie, wiele o nas mówią, dlatego nie powinniśmy się dziwić, że to jedna z pierwszych zauważalnych rzeczy. Najczęściej dbamy o wygląd twarzy i często korzystamy z zabiegów, które poprawiają jej wygląd, jednak sytuacja ma się zgoła inaczej w przypadku dłoni o których często zapominamy. A przecież skóra dłoni jest niestety bardzo wrażliwa i narażona na codziennie szkodliwe działanie czynników zewnętrznych takich jak chłód, , słońce, wodę, detergenty i wiele innych. Czynniki te powodują, że dłonie mogą stać się suche i przedwcześnie się zestarzeć. Jeśli chcesz, by twoje dłonie były piękne przez cały rok, skorzystaj z naszego zabiegu pielęgnacyjnego.

A female hands with a heart shape sign

INTRACEUTICALAS-REWOLUCYJNA, TLENOWA METODA ODMŁADZANIA SKÓRY

NTRACEUTICALS to nieinwazyjna metoda odmładzająca skórę, bazująca na technologii łączenia hiperbarycznego tlenu ze specjalnym serum, bogatym w kwas hialuronowy oraz składniki regenerujące. Zabieg Intraceuticals wykorzystuje zjawisko infuzji tlenowej oraz ciśnienia hiperbarycznego.

Infuzja Intraceuticals naturalnie i natychmiastowo liftinguje powierzchnię skóry, wygładza cienkie linie i zmarszczki, nawilża, rozświetla, usuwa przebarwienia. To idealny zabieg przywracający świeżość, nawilżenie i blask naszym dłonią. Przeznaczony jest dla każdego rodzaju skóry, w każdym wieku.

FILM

CENNIK

OKOLICA1 zabieg


2 zabiegi
RABAT
6%
Dłonie Rejuvenate- nawilżenie290 zł550 zł