Kiedy zabiegi HI-TECH u Ciebie nie zadziałają?

Wykorzystując prestiżową aparaturę i mając za sobą już setki wykonanych zabiegów modelujących sylwetkę, zauważamy jak zróżnicowne efekty wywołują nasze działania. Dlaczego przy zastosowaniu konkretnych zabiegów u jednych klientów można zaobserwować spektakularne rezultaty, a u innych należy włożyć więcej wysiłku w osiągnięcie celu? W tym artykule przyjrzymy się działaniu wybranych nowoczesnych urządzeń do modelowania sylwetki. W tego typu zabiegach często postępujemy chaotycznie, uniemożliwiając tym samym osiągnięcie wymarzonego efektu zabiegowego. Dlatego warto postawić na konsekwencję i działać według określonego porządku.

PIERWSZY KROK

Zaczynając przygodę z modelowaniem sylwetki należy zacząć od fundamentu jakim jest diagnostyka naszego stanu zdrowia. Pamiętajmy, iż zabiegi przy użyciu sprzętu HI-TECH wspierają nas w procesie wyszczuplania sylwetki, bazując na dobrze działających układach naszego organizmu (np. Układzie hormonalnym czy krwionośnym).

Efekty zabiegów zależne są od odpowiedzi organizmu na ich działanie. Wpływ na zmniejszoną efektywność w tym aspekcie mają min. :

-słabo kontrolowane choroby przewlekłe narządów wewnętrznych

-zaburzenia tarczycy

-antykoncepcja hormonalna

-menopauza

-cukrzyca typ2

-zaburzenia flory jelitowe

Skuteczność zastosowanych zabiegów zależna jest również od czynników wymagających zaangażowania klienta. Odpowiednio dobrana do potrzeb dieta, dzienne spożycie wody, ilość snu oraz wprowadzenie aktywności fizycznej skutecznie będzie wspierać osiągnięcie zakładanych rezultatów.

Mając pewność, że nasz organizm jest odpowiednio gotowy i “poradzi sobie” z przyjęciem bodźca fizykalnego możemy podjąć kolejne kroki do osiągnięcia wymarzonych efektów.

SPRAWDZONE URZĄDZENIA HI- TECH

Uwagą objęte zostały najnowsze urządzenia, których działanie i skuteczność jest poparta badaniami i testami klinicznymi. “Chińskie” zamienniki, choć tańsze nie posiadają wiarygodnych analiz, a co za tym idzie obsługa i parametry takich urządzeń są niepewne. Warto weryfikować urządzenia na podstawie marki i testów (europejskich), co daje pewność rzetelnie przeprowadzonych badań i niepodważalnej jakości. Wspomniane testy są kosztowne, dlatego “przebadane” sprzęty i zabiegi na nich wykonywane mogą być nawet do 4 razy droższe od “nieprzebadanych” zamienników.

Kriolipoliza CoolTech

Wykorzystanie kontrolowanego chłodzenia (-8 C) przez czas 70 min pozwala na lipolizę, czyli rozpad komórek tłuszczowych. Proces ten następuje powoli i pełny efekt można zauważyć po około 90 dniach. Jest to doskonale przebadana metoda dająca maksymalną skuteczność, przy zachowaniu maksymalnego bezpieczeństwa pacjenta (stosując membrany przeciwodmrożeniowe).

Exilis Elite

Pozwala na jednoczesne stosowanie fal ultradźwiękowych jak i kontolowanego nagrzania tkanki. Zapewnia to jednolite pobudzenie cząsteczek. Wykorzystując radiofrekwencję (utrzymując odpowiednie parametry) otrzymujemy jednocześnie redukcję obwodu, zmianę kształtu i jakości problematycznego obszaru ciała.

Icoone

Działanie na 3 powierzchniach jednocześnie. Pozwala to na stymulację skóry na poziomie naskórka, skóry właściwej, tkanki podskórnej oraz dużo efektywniej oddziałuje na komórki tłuszczowe i tkankę mięśniową. Dzięki rozbudowanemu systemowi podciśnień i głowic zabieg można dostosować idealnie do indywidualnych potrzeb pacjenta.

WYSZCZUPLANIE Z GŁOWĄ

Czy wspomniane wyżej zabiegi działają? Oczywiście, umożliwiają nam prace nad tkanką tłuszczową w miejscu objętym stymulacją, pamiętajmy jednak, iż są to mechanizmy wspomagające. Nie będzie możliwe osiągnięcie zakładanych rezultatów, jeśli nie spełniamy określonych warunków. Działajmy holistycznie, a efekty będą widoczne i trwałe.

Literatura: https://itpestetyka.pl/cooltech-kriolipoliza/ BTL EXILIS ELITE – Urządzenie redukujące zmarszczki oraz odmładzające skórę twarzy – BTL (btlestetyka.pl) Icoone, Icoone laser, Icoone laser 2, Zabiegi Icoone, Mrotexs