Lumiscan 3D- Komputerowa Diagnostyka Skóry

Lumiscan jest najnowocześniejszym, profesjonalnym urządzeniem diagnostycznym, które dzięki obrazowaniu multispektralnemu pozwala zajrzeć w głąb skóry i uwidocznić różne typy jej niedoskonałości.
Umożliwia przeprowadzenie komputerowej analizy skóry twarzy oraz zaplanowanie procedur naprawczych, w oparciu o zabiegi w gabinecie oraz profesjonalną pielęgnację domową.

Za pomocą tego urządzenia możemy dodatkowo określić poziom odwodnienia skóry, jej biologiczny wiek oraz rodzaj cery pacjenta.

Analiza skóry z wykorzystaniem urządzenia Lumiscan obejmuje:

  • poziom nawilżenia skóry,
  • poziom jędrności i elastyczności skóry,
  • występowanie, wielkość i rodzaj przebarwień,
  • występowanie, wielkość i rodzaj plam pigmentacyjnych,
  • wielkość i stan porów,
  • wielkość i stan naczyń krwionośnych,
  • głębokość zmarszczek.

Przebieg badania:

Badanie skóry z użyciem Lumiscan jest szybkie, bezpieczne i całkowicie bezbolesne. Najpierw urządzenie przez około 10 sekund skanuje twarz pacjenta, wykorzystując aż 4 rodzaje światła: normalne, sekularne, ultrafioletowe i spolaryzowane, co pozwala wyjątkowo precyzyjnie wykryć zmiany niewidoczne gołym okiem. Po zmierzeniu parametrów skóry jej zdjęcia i wyniki badania są wyświetlane na dużym monitorze, a kosmetolog może pokazać je i dokładnie omówić. Dzięki temu dowiesz się dokładnie, jakie niedoskonałości ma twoja cera i – po konsultacji z kosmetologiem – będziesz mógł/mogła podjąć świadomą decyzję o wyborze odpowiedniejszych zabiegów oraz stworzyć indywidualny plan pielęgnacji.

Co daje takie badanie?

Obrazowa konsultacja pomaga osobie u której wykonywane jest takie badanie dostrzec problemy skórne, które do tej pory nie były widoczne, ponieważ urządzenie obrazuje problemy skóry niewidoczne dla ludzkiego oka, oraz zestawia zdjęcia efektów przed i po wykonanych zabiegach. 

Każda osoba, która skorzysta z takiego badania może przyjrzeć się swoim problemom z bliska, na monitorze, w formie dokumentacji zdjęciowej i na jej podstawie zdecydować, który problem chce rozwiązać w pierwszej kolejności.

CENNIK:

LumiscanKoszt
Konsultacja kosmetologiczna z komputerową analizą skóry Lumiscan i dedykowanym planem terapii zabiegowej bez zabiegu200 zł
Konsultacja kosmetologiczna z komputerową analizą skóry Lumiscan i dedykowanym planem terapii zabiegowej do zabiegu na twarz przy zakupie zabiegów0 zł