STREFA DLA MĘŻCZYZN – mikrodermabrazja

Mikrodermabrazja

Mikrodermabrazja to jeden z najpopularniejszych zabiegów kosmetycznych.

Zabiegi powodujące złuszczanie naskórka są bardzo popularną i szeroko stosowaną metodą zapobiegającą starzeniu się skóry. Możemy skorzystać z szeregu preparatów i zabiegów ułatwiających to zadanie. Peelingi enzymatyczne i cukrowe pomagają w pielęgnacji domowej. Kwasy – czyli peelingi chemiczne – stosowane w gabinetach sprawiają, że skóra łuszczy się przez kilka dni. Natomiast Mikrodermabrazja  jest zabiegiem bardziej intensywnym niż wyżej wymienione , która nie powoduje późniejszego łuszczenia jak w przypadku zastosowania np. kwasów. Zabieg mikrodermabrazji jest zatem metodą delikatnego, bezbolesnego złuszczania naskórka za pomocą specjalnie to tego opracowanego urządzenia.

OPIS ZABIEGU

Podczas zabiegu kosmetolog dokładnie oczyszcza twarz, następnie przykłada do skóry  głowicę wyposażoną w specjalną końcówkę o odpowiedniej gradiacji pyłu diamentowego. Podczas zabiegu odczuwamy przyjemny masaż, lekkie mrowienie. Efektem zabiegu mikrodermabrazji jest złuszczenie obumarłego naskórka.   Zabieg jest zabiegiem bezbolesnym. Sama mikrodermabrazja trwa od 15 do 30 minut w zależności od wielkości partii ciała jaka jest poddawana zabiegowi. Bezpośrednio po zabiegu skóra może być zdrowo zaróżowiona, a w przypadku osób z cerą wrażliwą zaczerwieniona.

WSKAZANIA

Mikrodermabrazję stosuje się w celu

wygładzenia zmarszczek,

poprawie wyglądu drobnych blizn,

wzmożenia zdolności przenikania substancji aktywnych,

niwelowaniu przebarwień skóry,

oczyszczeniu i spłyceniu porów.

PRZECIWSKAZANIA

stany ropne występujące na powierzchni skóry;

skóra łuszcząca się bp. bezpośrednio po kwasach lub zabiegach laserowych

trądzik różowaty oraz choroby naczyniowe

przerwanie ciągłości skóry;

choroby wirusowe (np. aktywna opryszczka), bakteryjne skóry, grzybicze i pasożytnicze

toczeń,

choroby nowotworowe,

świeże, niezagojone blizny.

ZALECENIA

Bezpośrednio po zabiegu mikrodermabrazji diamentowej niezbędne jest zastosowanie kremu z filtrem UV. Należy pamiętać, iż po każdym zabiegu złuszczającym skórę w jakimkolwiek stopniu niezastosowaniem kremu z odpowiednim filtrem UV może spowodować powstawanie przebarwień.

Ważne jest aby zapobiegać powstawaniu ewentualnych infekcji, zachowywać podstawowe zasady higieny. W dniu zabiegu nie zaleca się korzystania z sauny, siłowni, basenów, miejsc o dużych skupiskach ludzi.

CZĘSTOTLIWOŚĆ

Procedury zabiegowe dobiera się w zależności od potrzeb skóry. Zazwyczaj powinno się wykonać 3 zabiegi w 2 tygodniowych odstępach czasu, a następnie raz w miesiącu jako zabieg podtrzymujący efekty. Nie ma wskazań dotyczących częstszego wykonywania zabiegów. Decydując się na zabieg mikrodermabrazji diamentowej warto połączyć go z innymi procedurami kosmetycznymi jak np. wtłaczaniem ampułek z substancjami aktywnymi, masażem twarzy, maskami algowymi i rewitalizującymi Takie praktyki wzmagają efekt zabiegu.

FILM

CENNIK

https://youtube.com/watch?v=EOw0CgvtY18%3Fenablejsapi%3D1%3Ffeature%3Doembed%26enablejsapi%3D1%26origin%3Dhttps%3A

Mikrodermabrazja+ serum+ Darsonval/Galvan+ alginat+ krem

OKOLICA1 zabieg
Twarz170 zł
Twarz+ Szyja190 zł
Twarz+ Szyja+ Dekolt210 zł

Mikrodermabrazja+ serum+ Darsonval/Galvan+ maska

OKOLICA1 zabieg
Twarz220 zł
Twarz+ Szyja250 zł
Twarz+ Szyja+ Dekolt280 zł

Mikrodermabrazja+ kwas

OKOLICA1 zabieg
Twarz260 zł
Twarz+ Szyja280 zł
Twarz+ Szyja+ Dekolt300 zł