Onda Coolwaves Deka

Rewolucyjne urządzenie w wyszczuplaniu sylwetki

i redukcji cellulitu.

Onda to rewolucyjne urządzenie wykorzystujące unikalne mikrofale do modelowania ciała i walki z cellulitem. Producentem technologii jest włoska firma Deka. Urządzenie Onda posiada dwie głowice, obie wyposażone są w system chłodzenia kontaktowego, dzięki czemu zabieg jest bezbolesny, a tkanka zewnętrzna doskonale chroniona. Zabiegi z urządzeniem Onda możemy wykonywać na takich partiach ciała jak: ramiona, brzuch, boki, uda, pośladki, a dzięki specjalnie wyprofilowanej głowicy także na podbródku.

CoolWavesTM – bo tak Deka nazwała swoją technologię, to mikrofale, których częstotliwość wynosi 2,45 GHz – dzięki czemu działamy na niemal całej podskórnej warstwie tłuszczowej. Przy takiej częstotliwości tkanka skórna dla przepływu energii jest praktycznie “przezroczysta”, dzięki temu unikamy nadmiernego nagrzania zewnętrznej warstwy skóry, która finalnie pozostaje chłodna.

Mikrofale CoolWavesTM selektywnie docierają do tkanki tłuszczowej i w nieinwazyjny sposób prowadzą do jej redukcji. Działają w trzech zakresach:

 • Redukcja miejscowo zlokalizowanej tkanki tłuszczowej – Coolwaves™ działają głęboko i precyzyjnie na membrany komórek tłuszczowych, prowadząc do ich rozbicia, a następnie usunięcia z organizmu w naturalnych procesach metabolicznych.
 • Redukcja cellulitu – dzięki specjalnej głowicy działającej płycej na tkanki, możliwe jest skuteczne rozbijanie cellulitu.
 • Ujędrnianie skóry – mikrofale emitowane przez technologię ONDA wywołują skurcz włókien kolagenowych i stymulują produkcję nowego kolagenu, prowadząc do ujędrnienia i odmłodzenia skóry.

Fale Coolwaves™️ działają w 3 wymiarach:

Tkanka tłuszczowa – redukcja miejscowo zlokalizowanej tkanki tłuszczowej -fale Coolwaves™️ działają głęboko i precyzyjnie na membrany komórek tłuszczowych, prowadząc do ich rozbicia, a następnie usunięcia z organizmu w naturalnych procesach metabolicznych.

Cellulit – redukcja cellulitu – dzięki specjalnej głowicy działającej płycej na tkanki, możliwe jest skuteczne rozbijanie cellulitu.

Skóra – ujędrnianie skóry – mikrofale emitowane przez technologię ONDA wywołują skurcz włókien kolagenowych i stymulują produkcję nowego kolagenu, prowadząc do ujędrnienia i odmłodzenia skóry.

Dwie głowice zabiegowe w urządzeniu Onda™️

Energia fal elektromagnetycznych urządzenia Onda aplikowana jest do tkanek skórnych dwiema głowicami zabiegowymi:

Głowica płytkiego działania – dla ujędrnienia skóry i eliminacji płytkiego cellulitu.
Mocno skoncetrowane fale Coolwaves podgrzewają skórę właściwą w celu włókna kolagenowe, w efekcie czego dochodzi do ich skurczenia i skrócenia, a przez to natychmiastowego napięcia i ujędrnienia skóry. Drugim efektem jest rozpad zwłóknień podskórnych odpowiedzialnych za płytki cellulit.

Głowica głębokiego działania – dla redukcji tkanki tłuszczowej i głębokiego cellulitu. 
Energia fal Coolwaves o częstotliwości 2,45 GHz kumuluje się w 80% tkance tłuszczowej. Dochodzi do podgrzania a w efekcie ich lipolizy, czyli pęknięcia błony komórkowej komórki tłuszczowej i upłynnienia jej zawartości. Komórki tłuszczowej zostają trwale uszkodzone a następnie usunięte z organizmu w naturalnych procesach metabolicznych. Bezpośrednio po zabiegu wyczuwalne jest znaczne upłynnienie tkanki tłuszczowej.

Obszary zabiegowe:

Wskazania do zabiegu:

Technologia Coolwaves znajduje zastosowanie w kluczowych wskazaniach dotyczących sylwetki: 
– redukcja tkanki tłuszczowej
– redukcja cellulitu
– modelowanie i wyszczuplenie sylwetki 
– poprawa napięcia i ujędrnienia skóry

Przeciwwskazania do zabiegu:

– ciąża i okres karmienia piersią
– rozrusznik serca
– nieuregulowana cukrzyca
– choroby układu krążenia i choroby żylne
– niewydolność nerek lub wątroby 
– choroby nowotworowe

Dlaczego warto wybrać zabieg Onda:

 • ZABIEG BEZPIECZNY I KOMFORTOWY
 • ZASTOSOWANIE UNIKATOWEGO SYSTEMU COOLWAVES™ – WYKORZYSTUJĄCEGO SPECJALNE MIKROFALE DZIAŁAJĄCE PRECYZYJNIE NA KOMÓRKI TŁUSZCZOWE, BEZ RYZYKA NARUSZENIA OTACZAJĄCYCH TKANEK, BEZPIECZNIE I KOMFORTOWO DLA PACJENTA
 • 3 KLUCZOWE WSKAZANIA W JEDNEJ TECHNOLOGII: REDUKCJA TKANKI TŁUSZCZOWEJ (WYSZCZUPLANIE I MODELOWANIE CIAŁA), REDUKCJA CELLULITU I UJĘDRNIANIE SKÓRY
 • GŁOWICE SMART
 • ZINTEGROWANY SYSTEM CHŁODZENIA KONTAKTOWEGO DLA KOMFORTU I BEZPIECZEŃSTWA ZABIEGU
 • UNIKATOWA DŁUGOŚĆ FALI O CZĘSTOTLIWOŚCI 2,45 GHZ
 • 80% ENERGII JEST SKUPIONE NA KOMÓRKACH TŁUSZCZOWYCH, A JEDYNIE 20% TO POWIERZCHOWNY EFEKT TERMICZNY
 • BRAK OKRESU REKONWALESCENCJI

Zalecenia pozabiegowe:

 • picie zwiększonej ilości wody -min.2l dziennie przez 7 dni po zabiegu
 • podczas czasu trwania serii zabiegów zalecana jest dieta lekkostrawna
 • zaleca się o połączenie technologii ONDA z masażem podciśnieniowym powodującym przyspieszenie krążenia w celu szybszego odprowadzenia wydalanego tłuszczyku
 • najlepsze efekty uzyskujemy wykonując serię 4 zabiegów co 2- 3 tygodnie.

Zabieg jest w pełni nieinwazyjny i nie wymaga rekonwalescencji

Zabieg mikrofalami CoolwavesTM można wykonywać przez cały rok.

FILM 1 redukcja cellulitu:

FILM 2 redukcja tkanki tłuszczowej:

CENNIK:

Obszar*1 zabieg4 zabiegi
Brzuch (2 obszary)850 zł2850 zł
Boczki (2 obszary)850 zł2850 zł
Brzuch+ Boczki (4 obszary)1400 zł4850 zł
Uda całe (8 obszarów)2000zł6500zł
Uda przód lub tył (4 obszary)1300 zł4650 zł
Pośladki (4 obszary)1300 zł4650 zł
Ramiona (4 obszary)1300 zł4650 zł
Uda+ Pośladki (12 obszarów)2400 zł8450 zł
Podbródek500 zł1700 zł
*1 obszar zabiegowy to pole zabiegowe 15 cm x15 cm600 zł2040 zł

Finansowanie i płatności ratalne MediPay

Szanowny Pacjencie,
informujemy, że wszystkie komercyjne usługi naszej placówki od kwoty 10 zł do 5000 zł mogą być rozliczane w systemie MediPay, bez angażowania karty i gotówki w płatności odroczonej o 30 dni lub spłacane w 3, 4, 8, 12 równych ratach.

Do transakcji wystarczy smartfon i dowód osobisty. Kupuj teraz, płać później.

Szczegółowe informacje na medipay.pl