Peeling całego ciała

Peeling ciała to zabieg polegający na mechanicznym usuwaniu obumarłych komórek z powierzchni skóry. Drobinki ścierające zawarte w specjalnych preparatach złuszczających zapewniają skórze dokładne oczyszczenie. Dzięki temu następuje przyspieszenie procesu odbudowy i regeneracji naskórka.

Zabieg ten widocznie i natychmiastowo poprawia wygląd skóry: wygładza, oczyszcza i wyrównuje koloryt. Dodatkowo zapobiega powstawaniu zaskórników. Systematyczne stosowanie peelingu poprzez masowanie poprawia mikrocyrkulację krwi oraz działa relaksująco. Regularne korzystanie z zabiegu sprawia, że skóra staje się bardziej elastyczna i lepiej ukrwiona co zapewnia jej młodszy i piękniejszy wygląd.

OPIS ZABIEGU

Na całe ciało nakładany jest odpowiedni peeling dobrany do kondycji i potrzeb skóry. Następnie wykonywany jest dokładny masaż całego ciała. Po kilkunastominutowym masażu należy zmyć preparat. Końcowym etapem zabiegu jest wmasowanie kremu z jednoczesnym wykonaniem delikatnego masażu manualnego.

WSKAZANIA DO ZABIEGU

Zabieg polecany jest szczególnie dla osób, których skóra jest szorstka, pozbawiona blasku lub z widocznymi oznakami starzenia. Peeling sprawi jej wygładzenie, poprawi koloryt i strukturę oraz dotleni tkanki. Peeling ciała zalecany jest również 2-3 dni po opalaniu w celu zapewnienia równomiernej opalenizny. Doskonale sprawdzi się także u osób, będących w trakcie kuracji antycellulitowej. Wykonanie peelingu przed aplikacją kremu antycellulitowego znacznie ułatwi wchłanianie się substancji aktywnych zawartych w kosmetyku.
Zabieg ten jest także bardzo ważnym wskazaniem dla osób korzystających z depilacji laserowej. Wykonany 2 tygodnie po zabiegu depilacji ułatwi wypadanie martwych włosów.

EFEKTY ZABIEGU

wygładzenie, oczyszczenie skóry

wyrównanie kolorytu

odżywienie i dotlenienie tkanek

zapobieganie powstawania zaskórników

poprawa mikrocyrkulacji krwi

dotlenienie i odżywienie tkanek

przyśpieszenie odnowy i regeneracji naskórka

przygotowanie skóry do dalszej pielęgnacji

poprawa jędrności i elastyczności skóry

działanie relaksujące

PRZECIWSKAZANIA

ciąża

uszkodzenia skóry (w miejscu ich występowania)

stany zapalne skóry (alergiczne i zakaźne)

żylaki ( wykluczają peeling w obrębie nóg)

krwotoki i krwawienia

zatory naczyniowe, problemy sercowe

choroby nowotworowe

wysokie ciśnienie krwi

skóra mocno naczyniowa

CENNIK

OKOLICA1 zabieg
ciało290 zł