Stylizacja Rzęs

Przedłużanie I Zagęszczanie Rzęs

Zapewne każda z nas marzy o pięknych i długich rzęsach, których nie trzeba malować. Nic prostszego. Wystarczy umówić się na zabieg przedłużania i zagęszczania rzęs.

Przedłużanie rzęs polega na przyklejeniu rzęsy (lub rzęs) sztucznej (np. jedwabnej) do rzęsy naturalnej. Rzęsy po przedłużeniu wyglądają jak nasze własne.
Piękne, długie rzęsy doskonale podkreślają kobiece oko i wyostrzają spojrzenie. Pozwalają też na porzucenie mascary i zapewniają piękny wygląd bez makijażu.

Zabiegi zagęszczania rzęs różnią się między sobą. W zależności od wybranej metody efekt będzie delikatny i naturalny, lub spektakularny i teatralny. 

W przypadku zagęszczania rzęs metodą 1:1 do jednej rzęsy własnej przyklejona zostanie jedna rzęsa sztuczna. Jeśli zostanie prawidłowo dobrana pod względem grubości i długości, uzyskamy efekt zdrowszych i bardziej gęstych rzęs, gwarantując sobie tajemnicze spojrzenie bez sztucznego efektu. Optycznie też powiększy się nam oko i przyciemni oprawa. 

Zabieg jest stosunkowo delikatny, jedna doklejona rzęsa nie obciąża bardzo naszej własnej, w związku z czym nasze rzęsy pozostają zdrowe i gęste. 

CENA:

Przedłużanie i zagęszczanie rzęs 1:1160 zł
Uzupełnienie120 zł
Laminacja rzęs130 zł
Regulacja brwi20 zł
Henna brwi+ regulacja30 zł
Henna brwi+ rzęsy+ regulacja50 zł