RZĘSY

Przedłużanie i zagęszczanie rzęs

Zapewne każda z nas marzy o pięknych i długich rzęsach, których nie trzeba malować. Nic prostszego. Wystarczy umówić się na zabieg przedłużania i zagęszczania rzęs.

Przedłużanie rzęs polega na przyklejeniu rzęsy (lub rzęs) sztucznej (np. jedwabnej) do rzęsy naturalnej. Rzęsy po przedłużeniu wyglądają jak nasze własne.
Piękne, długie rzęsy doskonale podkreślają kobiece oko i wyostrzają spojrzenie. Pozwalają też na porzucenie mascary i zapewniają piękny wygląd bez makijażu.

Zabiegi zagęszczania rzęs różnią się między sobą. W zależności od wybranej metody efekt będzie delikatny i naturalny, lub spektakularny i teatralny. 

W przypadku zagęszczania rzęs metodą 1:1 do jednej rzęsy własnej przyklejona zostanie jedna rzęsa sztuczna. Jeśli zostanie prawidłowo dobrana pod względem grubości i długości, uzyskamy efekt zdrowszych i bardziej gęstych rzęs, gwarantując sobie tajemnicze spojrzenie bez sztucznego efektu. Optycznie też powiększy się nam oko i przyciemni oprawa. 

Zabieg jest stosunkowo delikatny, jedna doklejona rzęsa nie obciąża bardzo naszej własnej, w związku z czym nasze rzęsy pozostają zdrowe i gęste. 

Przedlużanie rzes metodami objętościowymi tj, 2D i 3D (lub 2:1 i 3:1) czy Hollywood Effect to zdecydowanie bardziej spektakularne metody ozdoby oczu, dające efekt wachlarza gęstych, długich rzęs. 

Przedłużanie rzęs 2 do 1 (rzęsy 2:1), czy aplikacja 3 do 1 (rzęsy 3:1) lub zagęszczenie 4 do 1 (rzęsy 4:1) polega na doklejaniu do rzęsy prawdziwej odpowiednio dwóch, trzech lub czterech rzęs sztucznych. Są one wykonane z ultra lekkiego tworzywa (mogą być to rzęsy jedwabne, z futra norek syberyjskich lub syntetyczne), które nie obciąża i nie uszkadza rzęs naturalnych.

 Metody Russian Volume oraz Hollywood Effect, jak same nazwy wskazują, gwarantują naprawdę spektakularne efekty. Do jednej rzęsy naturalnej przykleja się kępkę kilku rzęs sztucznych, przy czym wybiera się rzęsy najlżejsze , by przy dużej ich ilości nie obciążyć powieki i nie zniszczyć naturalnych rzęs. 

CENA

Przedłużanie i zagęszczanie rzęs240 zł
Uzupełnianie rzęs do 3 tygodni 160 zł
Uzupełnianie rzęs po 3 tygodniach180 zł
Uzupełnianie rzęs po 5 tygodniach240 zł