Radiofrekwencja mikroigłowa- Secret Rf

Radiofrekwencja Mikoigłowa– skóry twarzy, szyi i dekoltu

Zabieg Radiofrekfencji Mikroigłowej Secret RF wykonuje się u osób mających każdy rodzaj cery, ponieważ pozwala on zminimalizować pierwsze oznaki starzenia, jak i zmiany zaawansowane. Secret RF w swym działaniu doprowadza do redukcji i usuwania zmarszczek, ujędrnienie skóry, ale także wygładzenie blizn potrądzikowych.

Zabieg radiofrekwencji Secret RF 2.0 wykonywany jest przy pomocy urządzenia, które wytwarza falę elektromagnetyczną o częstotliwości radiowej oddziałującą na skórę. Ogrzewana przy pomocy fali tkanka szybciej się regeneruje, zwiększa się również produkcja kolagenu. Jednak to nie wszystko, ponieważ na zabieg radiofrekfencji składa się także mikronakłuwanie tkanki. Takie kontrolowane uszkodzenia (około 3,4 mm) sprawiają, że skóra zostaje pobudzona, a jej możliwości regeneracyjne zwiększone. Połączenie tych dwóch technik pozwala zredukować oznaki starzenia.

Jest to bardzo bezpieczna procedura która nie niesie za sobą, ryzyka poparzeń. Po zabiegu dochodzi do efektywnej stymulacji regeneracji i produkcji nowych włókien kolagenowych.

Dlaczego warto?

Ponieważ zabiegi radiofrekfencji charakteryzują się krótkim okresem gojenia, a także są one mniej inwazyjne niż te wykonywane przy użyciu lasera frakcyjnego. Co więcej, zabieg ten można również spersonalizować dopasowując częstotliwość fal radiowych oraz nakłuć do leczonego problemu. Secret RF 2.0 z dużym powodzeniem powinien być wykonywany zarówno na twarzy, np. w celu spłycenia blizn, obkurczenia zwisającego podbródka czy poprawy napięcia policzków, ale także na ciele. Jest to możliwe, ponieważ skutecznie redukuje miejscowo tkankę tłuszczową, a także zmniejsza widoczność blizn i rozstępów.

Jakich efektów mogę się spodziewać?

Skóra na twarzy, szyi, dekolcie staje się bardziej napięta dzięki czemu uzyskuje się łagodny, niechirurgiczny efekt uniesienia brwi, wygładzenia twarzy. Secret RF 2.0 jest stosowany często w przypadku obwisłego podbródka, wykorzystuje się w nim fale radiowe na twarz. Efekt napięcia skóry jest wykorzystywany do wzmocnienia zbyt luźnej, obwisłej skóry w innych częściach ciała, np. brzuch, nogi, kolana, ramiona. Większość pacjentów dostrzega efekt zabiegu od razu po jego wykonaniu, jednak maksymalny rezultat ujawnia się stopniowo w ciągu trzech do sześciu miesięcy po zakończeniu serii zabiegowej.

Efekty radiofrekfencji twarzy, szyi i dekoltu

 • Widocznie odmładza skórę
 • Poprawa napięcia skóry
 • Daje efekt liftingu
 • Liftinguje twarz
 • Redukuje tzw. „chomiczki” i wyrównuje linię żuchwy
 • Redukuje obwisły podbródek
 • Zmniejsza głębokość fałdów nosowo-wargowych i marionetek.
 • Wypłyca zmarszczki pod oczami i kurze łapki 
 • Wypłyca zmarszczki wokół ust, linie czołowe, policzkach itd..)
 • Napina skórę, przez co świetnie redukuje wiotką skórę na brzuchu, piersiach, ramionach czy kolanach. 
 • Redukuje nadmiar skóry górnej powieki – liftinguje oko.
 • Poprawia zmęczony, smutny wyraz twarzy
 • Redukuje blizny potrądzikowe 

Jak długo utrzymuje się efekty zabiegu Secret RF 2.0?

Efekt po zabiegów utrzymuje się przez około 12 – 24 miesięcy. Warto wykonywać zabieg przypominający w schemacie ustalonym przez lekarza lub kosmetologa.

Czy zabieg secret RF 2.0 będzie bołał?

Terapia z użyciem Secret RF 2.0 wykonywana jest po uprzednim znieczuleniu miejsc zabiegowych, co w znacznym stopniu wpływa na komfort pacjenta. Dzięki temu zabieg RF mikroigłowa pozostaje bezbolesny.

FILM

CENNIK

Radiofrekfencja- SECRET RF na TWARZ

Szczegóły1 zabieg2 zabiegi3 zabiegi
Twarz1100 zł2020 zł2810 zł
Twarz+ Szyja1300 zł2390 zł3320 zł
Twarz+ Szyja+ Dekolt1500 zł2760 zł3830 zł
Czoło650 zł1200zł1660 zł
Szyja800 zł1470 zł2040 zł
Dekolt900 zł1660 zł2300 zł
Szyja+ Dekolt1400 zł2580 zł3570 zł
Okolica ust600 zł1100 zł1530 zł
Twarz- blizny potrądzikowe1000 zł1840 zł2550 zł
Policzki- blizny potrądzikowe700 zł1290 zł1790 zł

Finansowanie i płatności ratalne MediPay

Szanowny Pacjencie,
informujemy, że wszystkie komercyjne usługi naszej placówki od kwoty 10 zł do 5000 zł mogą być rozliczane w systemie MediPay, bez angażowania karty i gotówki w płatności odroczonej o 30 dni lub spłacane w 3, 4, 8, 12 równych ratach.

Do transakcji wystarczy smartfon i dowód osobisty. Kupuj teraz, płać później.

Szczegółowe informacje na medipay.pl