StyLeye- lifting oka 3D

StyLeye to nowatorski sprzęt kosmetologiczny stworzony specjalnie z myślą o zabiegach na okolicę oczu. To innowacyjny zabieg liftingu oka 3D, który łączy w sobie cztery, specjalnie wyselekcjonowane techniki dedykowane leczeniu okolicy oczu i likwidacji cieni pod oczami.

StyLeye bazuje na synergicznej pracy urządzenia oraz specjalistycznego laboratorium hiszpańskich kosmetyków ONLY FOR EYES stworzonych specjalnie do leczenia wszystkich oznak starzenia związanych z tym szczególnym, delikatnym obszarem.

Preparaty stosowane podczas zabiegu StyLeye należą to hiszpańskiej marki Summe Cosmetics laboratorium ONLY FOR EYES. Pełna procedura zakłada stosowanie specjalistycznego peelingu oraz 6-ciu wysokiej jakości serum wtłaczanych przy pomocy specjalistycznego urządzenia. Produkty odpowiedzialne są za natychmiastowe i długotrwałe efekty. StylEye działa w sposób intensywny, miejscowy, zarówno zapobiegając, jak i usuwając zmarszczki mimiczne, worki pod oczami, cienie i ciemne plamy, zmęczenie, odwodnienie i niedożywienie w okolicach oczu. Każdy produkt ma unikatowe działanie, różnorodny skład i w inny sposób wpływa na bardzo delikatną okolicę oczu. To jedyny taki zabieg, który w bezinwazyjny sposób przynosi doskonałe efekty dla tak delikatnej i wyjątkowej strefy.

To unikalne połączenie pozwala na osiągnięcie spektakularnego efektu liftingu oka 3D, redukcji zmarszczek, a także poprawy kondycji skóry w okolicach oczu. Zabieg zmniejsza również syntezę melaniny zapobiegając gromadzeniu się nadmiernej ilości barwnika, a tym samym powstawaniu cieni wokół oczu.

Zabieg bezinwazyjnego liftingu oka 3D składa się z kilku etapów, podczas których w odpowiedniej procedurze stosujemy zarówno technologie zwiększającą absorpcję składników aktywnych wszystkich substancji podawanych podczas zabiegu, a także technologię intensywnie działającą bezpośrednio na struktury skóry.

StyLeye jest doskonałym, bezinwazyjnym zabiegiem, nie wymagającym okresu rekonwalescencji, a także stosowany bez ryzyka powikłań.

Zasady Działania procedury StyLeye- lifting oka 3D

  • Inteligentna indukcja preparatów aktywnych: pomaga przenikać produktom aktywnie czynnym przez naskórek, bezpośrednio w skórę właściwą, absorpcja wynosi do 98%, dzięki czemu możemy osiągnąć wyjątkowo wysokie efekty pielęgnacji okolicy oka
  • Wibracje wysokiej częstotliwości: setki drgań na sekundę poprawiają krążenie krwi i metabolizm co bezpośrednio wpływa na zmniejszanie opuchlizny oraz redukcję cieni pod oczami
  • Światło biostymulujące LED 630nm: Pobudza fibroblasty do pracy, powodując zwiększoną produkcję kolagenu, elastyny, glikoprotein i glikozaminy, dzięki czemu zwiększa gęstość i napięcie skóry
  • Fala radiowa: podgrzewa skórę właściwą, stymuluje kolagen i elestynę, poprawia elastyczność skóry i spłyca zmarszczki, wpływa na bezoperacyjny lifting oka 3D

StylEye – efekty

StyLeye rozświetla i nawilża skórę wokół oczu redukując cienie i dając efekt natychmiastowego świeżego i promiennego spojrzenia. Ponadto zabieg zmniejsza kurze łapki i zapobiega ich powstawaniu oraz poprawia elastyczność skóry poprzez zwiększenie syntezy kolagenu i elastyny.

  • przestrzenny lifting oka 3D
  • redukcja zmarszczek wokół oczu
  • rozświetlenie oka
  • zmiejszenie opuchlizny i ‘worków’
  • nawilżenie i wygładzenie oka

Częstotliwość zabiegów:

Zabieg można zastosować jednorazowo, kiedy oczekujemy natychmiastowego napięcia, liftingu i rozjaśnienia okolicy oka. Jednak aby zadziałać długotrwale oraz dodatkowo poprawić elastyczność i napięcie zabiegi należy wykonywać w serii 4-6 zabiegów co 7-14dni.

Przeciwskazania:

Ciąża, rozrusznik serca, nowotwory, metalowe elementy w okolicy zabiegowej.

Pozostałe przypadki w razie wątpliwości można skonsultować z naszymi specjalistami.

Cennik:

StyLeye lifting oka 3DCena:
1 zabieg220 zł
4 zabiegi790 zł
6 zabiegów1080 zł

Finansowanie i płatności ratalne MediPay

Szanowny Pacjencie,
informujemy, że wszystkie komercyjne usługi naszej placówki od kwoty 10 zł do 5000 zł mogą być rozliczane w systemie MediPay, bez angażowania karty i gotówki w płatności odroczonej o 30 dni lub spłacane w 3, 4, 8, 12 równych ratach.

Do transakcji wystarczy smartfon i dowód osobisty. Kupuj teraz, płać później.

Szczegółowe informacje na medipay.pl